Firma PPU OMEGA Sp. z o.o. to producent wiodącego na rynku systemu monitorowania pojazdów i maszyn XTrack. Przewagą firmy jest ponad 20 letnie doświadczenie, które zaowocowało szeregiem wdrożeń dla klientów w kraju i za granicą.

Różnorodność realizowanych przez nas projektów wymagała zbudowania unikalnego zespół specjalistów, którzy łączą szeroką wiedzę z zakresu technologii elektronicznych, telekomunikacyjnych i informatycznych z kreatywnością, elastycznością, pasją i zaangażowaniem. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO KLIENTA

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Zadania:

Każdego dnia w Twojej nowej pracy będziesz pomagał klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych, z którymi bez Ciebie nie będą w stanie sobie poradzić. W trudniejszych przypadkach wesprą Cię koledzy z L2 i L3. Poznasz interesujące autorskie rozwiązania w branży monitoringu i zarządzania transportem.

  • Zdalne wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych
  • Wykonywanie prac związanych z infrastrukturą IT: instalacja, wdrażanie i konfiguracja oprogramowania
  • Monitorowanie i nadzór nad zgłoszeniami, dbałość o terminowość ich realizacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w oparciu o istniejące procedury
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług

Oczekiwania:

  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność przeglądania oraz analizy danych w MS Excel
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Komunikatywność, sprawna analiza oczekiwań klienta, zdolność przewidywania i analizowania problemów, umiejętność płynnego wypowiadania się
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, przeglądanie tabel danych, podstawy języka zapytań SQL
  • Doświadczenie we wsparciu użytkownika w zakresie sprzętu/oprogramowania
  • Zainteresowanie tematyką IT i nowymi technologiami
  • Znajomość podstaw ITIL

U nas czeka na Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce
  • Wsparcie merytoryczne kolegów i przełożonego
  • Elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@xtrack.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).”

Skontaktuj się z nami

Not readable? Change text. captcha txt