Firma PPU OMEGA Sp. z o.o. to producent wiodącego na rynku systemu monitorowania pojazdów i maszyn XTrack. Przewagą firmy jest ponad 20 letnie doświadczenie, które zaowocowało szeregiem wdrożeń dla klientów w kraju i za granicą.

Różnorodność realizowanych przez nas projektów wymagała zbudowania unikalnego zespół specjalistów, którzy łączą szeroką wiedzę z zakresu technologii elektronicznych, telekomunikacyjnych i informatycznych z kreatywnością, elastycznością, pasją i zaangażowaniem. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. administracji z językiem angielskim

Opis stanowiska

Obsługa klienta międzynarodowego – telefon, mail
Tłumaczenie dokumentacji
Wprowadzanie i aktualizacja informacji w CRM
Dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji
Pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji
Obsługa zamówień od klientów
Organizacja delegacji
Przygotowanie i obsługa spotkań firmowych
Zaopatrzenie biura

Wymagania

Biegła znajomość języka angielskiego (na poziomie CPE) – WARUNEK KONIECZNY!
Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych)
Umiejętność szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Zaangażowanie w pracę, samodzielność, dokładność
Dobra organizacja pracy, wielozadaniowość
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność
Zdolność analitycznego myślenia
Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych w roli tłumacza

Dodatkowym atutem będzie

Znajomość języka rosyjskiego
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Umowę o pracę
Stabilność zatrudnienia
Miłą atmosferę pracy w zgranym, młodym zespole

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE CV MA ADRES

rekrutacja@xtrack.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).”

Skontaktuj się z nami

Not readable? Change text. captcha txt